Blog

شهریور 2, 1399

درباره قیمت فونداسیون پیش ساخته

فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی از مهم ترین سازه ها هنگام نصب چراغ در خیابان ها است فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی با توجه به مقاومت خاک طراحی می شود.

درباره قیمت فونداسیون پیش ساخته
طراحی فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی به چه عوامل بستگی دارد

 

فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی یک نوع سازه است که امروزه در کارخانه ها به صورت آماده و با متریال مرغوب تولید می شود. این سازه ها در بیشتر معابر اصلی و خیابان ها و یا بزرگ راه ها دیده می شود و بسیار مورد توجه مصرف کنندگان است. در این مقاله به ویژگی های این سازه می پردازیم.

فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی

برای روشن نمودن خیابان های اصلی و با فرعی در سطح شهر نیاز به استفاده از چراغ های روشنایی می باشد. برای بهره بری بیشتر از این چراغ ها آن ها بر روی پایه های بلند نصب می نمایند. امروزه از انواع فونداسیون های پیش ساخته برای نصب پایه چراغ استفاده می شود.

اما هر نوع از چراغ روشنایی به صورت منحصر به فرد نیاز به طراحی پایه و فونداسیون برای نصب آن دارد. ساخت فونداسیون پیش ساخته خود نیاز به مطالعاتی در باره محل نصب پایه دارد. این کار توسط مهندسان مرتبط با این امر انجام می شود و در انتها یک فونداسیون پیش ساخته پایه چراغ در محل مناسب نصب می شود.

ساخت فوندانسیون پیش ساخته

برای نصب یک سازه پیش ساخته نیاز به مطالعاتی درباره خاک محل مورد است. از جمله مهم ترین موارد که در این مطالعات مد نظر قرار می گیرد مقدار مقاومت خاک منطقه و همچنین سستی آن است. در کشور ایران خاک مناطق مختلف تقریبا دارای سستی یکسان هستند اما مقاومت آن در مناطق مختلف متفاوت است. از این رو برای مناطق فونداسیون های پیش ساخته مخصوص همان مناطق طراحی و ساخته می شود.

هر سازه فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی با بتن عیار 400 کیلوگرم تولید می شود. هر کدام نیز دارای 4 تا 6 بولت در ساختار خود می باشند. طراحی لوله در سازه پیش ساخته پایه روشنایی محلی برای عبور کابل ها و سیم های برق برای آن تعبیه می نماید.

ساخت چنین فونداسیون هایی برای پایه روشنایی با ارتفاع های متفاوت تنها توسط شرکت های تولیدی معتبر ممکن می باشد. برای همین هنگام تهیه این محصول حتما از شرکت معتبر در این زمینه اقدام به خرید فونداسیون پیش ساخته پایه چراغ نمایید.

برای اطلاعات بیشتر و نحوه خرید این محصول می توانید به سایت ما مراجعه و نسبت به ثبت سفارش و مشاهده لیست قیمت اقدام فرمایید.

برخی دیگر از مقالات ما:

انواع دکل های مهاریاجزای دکل مهاریصفحه تعادل دکلقیمت دکل مهاریسازنده دکل مهارینصب دکل مهاری قیمتدکل مهاری دست دومنصاب دکل مهاریقیمت دکل مهاری جی 45دکلهای مخابراتی مهاریقیمت دکل مهاری g35محاسبات دکل مهاریوزن دکل مهاری g45دکل مهاری مشهددکل مهاری شیرازدکلهای مهاری و خود ایستااستاندارد دکل های مهارینقشه دکل مهاریدکل مهاری چیسترگلاژ دکل مهاریعکس دکل مهاریفونداسیون دکل مهارینصب دکل مهاری اصفهانفروش دکل مهاری تبریزفروش دکل مهاری و مونوپل به همراه نصب و اجرای آندکل دوربین نظارتیدکل برای دوربین مداربستهپایه دکل دوربیندکل دوربین اسپید دامساخت دکل دوربین مداربستهدکل جهت نصب دوربیندکل دوربین ترافیکیدکل چند وجهی دوربیندکل دوربین مداربسته اهوازدکل وایرلس دوربین مدار بستهدکل مخابراتی دوربینقیمت فونداسیون پیش ساختهفونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی

مقالات
About مجتبی مصلحی

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *