Blog

شهریور 4, 1399

دکل دوربین مداربسته اسپید دام 3 میل

قیمت دکل دوربین مدار بسته با توجه به نوع دکل ساخته شده متفاوت می باشد. هر چند که عوامل مختلف دیگری در قیمت دکل دوربین مدار بسته موثر هستند.

دکل دوربین مداربسته اسپید دام 3 میل
قیمت دکل دوربین مدار بسته چند است

یکی از مهمترین موارد قبل از خرید و سفارش دکل های نگهدارنده دوربین مداربسته، بحث قیمت دکل دوربین مدار بسته می باشد. اما لازم است بدانید امروزه انواع مختلفی از دکل های دوربین مداربسته ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به پارامترهای گوناگونی قیمت این محصول متفاوت می باشد. با توجه به این امر در ادامه قصد داریم درباره عوامل موثر بر قیمت دکل دوربین مدار بسته و همچنین انواع این دکل ها صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

انواع دکل دوربین مداربسته

همانطور که پیش تر گفته شد، دکل دوربین مداربسته در انواع مختلفی ساخته و تهیه می شوند و هر یک از این دکل ها با کارایی مخصوص به خود مورد استفاده قرار می گیرند. در این میان می توان به انواع دکل از قبیل :

  • دکل دوربین مداربسته مکعبی
  • دکل دوربین مداربسته لوله ای
  • دکل دوربین مداربسته ماژولار

و همچنین دکل دوربین مداربسته چند وجهی اشاره نمود. در زمینه قیمت این و کیفیت این دکل ها نیز گفتنی است که به طور مثال دکل مکعبی قیمت بسیار ارزانی دارد و کمترین هزینه را برای نصب می خواهد اما در عین حال مقاومت و ارتفاع بسیار کمی دارد. دکل لوله له ای نسبت به دکل مکعبی مقاومت بیشتری دارد و از آهن گالوانیزه ساخته می شود؛ بنابراین قیمت این دکل می تواند تا حدودی بیشتر از نوع مکعبی باشد. دکل های ماژولار و چند وجهی نیز از مقاومت بسیار خوبی برخوردار بوده و به همین دلیل دارای قیمت های بالاتری نسبت به دیگر موارد هستند.

 

قیمت دکل دوربین مدار بسته

در قسمت پیشین گفته شده که قیمت دکل های دوربین مداربسته با توجه به نوع آنها و کارایی شان متفاوت خواهد بود. اما علاوه بر نوع دکل ها، عوامل دیگری از قبیل جنس دکل ها، روکش آنها و همچنین ارتفاع دکل دوربین مداربسته می توانند تاثیر مستقیمی بر قیمت آن داشته باشند. بنابراین دکل هایی که از پوشش های آلومینیومی و یا گالوانیزه تهیه شده باشند قیمت بالاتری نسبت به نوع معمولی دارند. اما باز هم به دلیل وجود تنوع در ساخت دکل های دوربین مدار بسته نمی توان قیمت مشخص شده ای برای این دکل ها در نظر گرفت و توصیه می شود حتما قبل از خرید یا سفارش دکل دوربین مدار بسته مورد نظر خود با کارشناسان ما در ارتباط بوده و قیمت محصول مورد نظر را به طور دقیق تری برآورد کنید.

 

 

برخی دیگر از مقالات ما:

تولید دکل مهاریلوازم دکل مهارینردبان دکل مهاریقیمت دکل های مهاریساخت دکل های مهارینصب دکل های مهاریخرید دکل مهاری دست دومدکل بند مهاریدکل چهار پایهقیمت دکل مخابراتی مهاریدکل مهاری سه وجهیدکل مهاری طراحیاندازه دکل مهاریخرید دکل مهاری مشهدفروش دکل مهاری در شیرازدکلهای مهاری و خود ایستااستاندارد دکل های مهارینقشه دکل مهاریدکل مهاری چیسترگلاژ دکل مهاریعکس دکل مهاریفونداسیون دکل مهارینصب دکل مهاری اصفهانفروش دکل مهاری تبریزفروش دکل مهاری و مونوپل به همراه نصب و اجرای آندکل تک پایهخرید دکل دوربینقیمت دکل پایه دوربینقیمت پایه دوربین اسپید دامطراحی دکل دوربیندکل منوپل دوربین مدار بستهدکل کنترل ترافیکدکل فلزی دوربیندکل دوربین مداربسته اهوازدکل وایرلس دوربین مدار بستهدکل مخابراتی دوربینفونداسیون های پیش ساختهفونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی

مقالات
About مجتبی مصلحی

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *