Blog

دی 29, 1398

عکس از انواع دکل مهاری

دکل مهاری از پرکاربردترین و پرکارایی ترین محصولات صنعتی بوده و امروزه شاهد تولید و طراحی انواع دکل مهاری مختلف با ویژگی های متفاوت می باشیم.

اطلاعاتی مختصر درباره دکل مهاری

دکل مهاری از پرکاربرد ترین محصولاتی می باشد که با استفاده از سیم مهار به زمین وصل می شود و با توجه به وزن پایین و نصب راحت در زمینه های بسیار مورد استفاده واقع می شود از جمله کاربرد این محصول می توان به آنتن های بی سیم، آنتن های وایرلس و آنتن های اینترنتی اشاره نمود.

دکل مهاری

دکل های مهاری از جمله دکل هایی می باشد که با استفاده از سیم مهار به تکیه گاه مهار شده است . دکل های مهاری در انواع مدل های مختلف با ارتفاع های 300 الی 400 و قاعده ای برابر با 1.5 و 2 متر ساخته و طراحی می شوند. توجه داشته باشید که این نوع دکل برای نصب به فضای بیشتری نیاز داشته در حالی که نصب دکل مهاری در مقایسه با دیگر دکل ها مقرون به صرفه بوده و در مدت زمان کوتاهی اجرا می شود. از جمله کاربرد دکل مهاری می توان به مواردی چون آنتن های اینترنتی، آنتن های وایرلس، دیش های کوچک، نصب آنتن های بی سیم و غیره اشاره نمود. با توجه به این که این نوع دکل ها وزن بسیار کمی دارند به راحتی قابل نصب بوده و بر روی انواع سازه ها قابل نصب می باشد. خریداران و مخاطبان می توانند به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام به مشاهده عکس دکل مهاری در انواع مختلف نموده و با مطالعه مشخصات و کیفیت بهترین گزینه را در اولویت انتخاب های خود قرار دهند.

تصویر 1

انواع دکل های مهاری

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم دکل های مهاری با توجه به نوع ساختار در انواع مختلفی عرضه می گردد که از انواع دکل های مهاری رایج و پرکاربرد می توان به g25، g35، g45، g50 اشاره نمود. این نوع دکل ها اغلب از لوله و میلگرد طراحی شده و در ساخت انواع سنگین این محصول از لوله و نبشی استفاده می کنند. در این میان می توان گفت دکل مهاری g35 از پرتقاضاترین و پرفروش ترین انواع این محصول می باشد که مقاومت بالا و نصب راحت در شرایط اقلیمی مختلف از جمله ویژگی های این محصول می باشد.

تصویر 2

متعلقات دکل های مهاری

همانطور که می دانید دکل های مهاری از اجزا و تعلقات مختلفی تشکیل و طراحی می شود که در این بخش می خواهیم به بررسی متعلقات دکل های مهاری بپردازیم:

سیم مهار: از اصلی ترین تعلقات دکل های مهاری می توان به سیم مهار اشاره کرد و در تولید این اجزا از فولاد استفاده می کنند.

گوشواره: برای افزایش طول سیم مهار و جلوگیری از ورود خسارت به سیم مهار نیاز به افزایش خم سیم های مهار می باشد که در این زمینه از گوشواره استفاده می شود.

کرپی: همانطور که می دانید مهار از طریق چند کرپی وصل و محکم می شوند که در نصب کرپی سیم مهار بایست خم شود در استفاده از این وسیله باید دقت داشته باشید که کرپی ها در یک جهت اجرا شوند.

انکر راد: این قطعه در فونداسیون دکل های مهاری کاربرد دارد و از جنس گالوانیزه تهیه شده و با توجه به وزن دکل ها در تعداد مناسبی ساخته می شوند.

سکشن: سکشن های این محصول از سه وسیله لوله، میلگرد و پیچ تهیه می شود و ارتفاع این سه وسیله در دکل حدود 3 متر می باشند که در اتصال میلگرد و لوله از جوش های co2 بایستی استفاده نمود

 

 

برخی دیگر از مقالات ما:

فروش دکل مهاری – تجهیزات دکل مهاری – تاج دکل مهاری,پایه مهاری دکل – دکل مهاری – ساخت دکل های مهاری – نحوه نصب دکل مهاری– دکل مهاری دست دوم – نصاب دکل مهاری – دکل مهاری g45 چهاروجهی – دکل مخابراتی مهاری – دکل مهاری g35 سه وجهی – محاسبات دکل مهاری – مشخصات فنی دکل های مهاری – دکل مهاری مشهد – دکل مهاری شیراز – دکلهای مهاری و خود ایستا – استاندارد دکل های مهاری – نقشه دکل مهاری – دکل مهاری چیست – رگلاژ دکل مهاری – عکس دکل مهاری – فونداسیون دکل مهاری – نصب دکل مهاری اصفهان – فروش دکل مهاری تبریز – فروش دکل مهاری و مونوپل به همراه نصب و اجرای آن – دکل دوربین نظارتی – دکل دوربین های مداربسته – دکل دوربین قیمت – دکل دوربین مداربسته اسپید دام – استاندارد دکل دوربین – دکل جهت نصب دوربین – دکل دوربین ترافیکی – دکل برای دوربین – دکل دوربین مداربسته اهواز – دکل وایرلس دوربین مدار بسته – دکل مخابراتی دوربین – فونداسیون پیش ساخته بتنی – فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی

مقالات
About مجتبی مصلحی

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *