Blog

دی 29, 1398

فروش و نصب انواع دکل مخابراتی دوربین

دکل مخابراتی دوربین را می توانید در انواع اندازه های مختلف خریداری نمایید و دکل مخابراتی دوربین به دلیل ویژگی هایی که دارد محبوبیت بسیاری کسب کرده است

بررسی دقیق و آشنایی با دکل مخابراتی دوربین

دکل مخابراتی دوربین را می توان از جمله دکل های پرفروش دانست که این دکل قابل استفاده در مصارف گوناگون می باشد. دکل های مخابراتی همانطور که از نام آن پیداست جهت نگهداری دوربین و تجهیزات مخابراتی استفاده می شود و امکان خرید آن در انواع اندازه های مختلف وجود خواهد داشت. قیمت این دکل نیز با توجه به ویژگی های مطلوبی که دارد مناسب خواهد بود.

عکس 1

دکل مخابراتی دوربین

دکل مخابراتی دوربین یکی از دکل هایی است که به دلیل ویژگی های متعددی که دارد مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. این دکل ها همانطور که از نام آنها پیداست به عنوان دکل برای نگهداری دوربین استفاده می شوند و تمامی تجهیزات مخابراتی نیز در بالای دکل قرار خواهد گرفت. باید بدانید که دکل های مخابراتی دوربین را می توانید در انواع اندازه های مختلف خریداری نمایید و به همین دلیل امکان استفاده از آنها در مراکز مختلف وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که این دکل ها در مراکز مختلفی استفاده می شوند و ارتفاع آنها نیز توسط خود شما قابل تغییر خواهد بود و البته اندازه قاعده دکل را نیز می توانید کنترل نمایید و بی شک دکل هایی که قاعده بزرگ تری دارند مقاومت بیشتری نیز خواهند داشت. دکل مخابراتی دوربین جنس مرغوبی داشته و به دلیل اینکه مقاومت آن در برابر ضربه و آب و هوا زیاد باشد شاهد یک رویه از جنس گالوانیزه هستیم که این رویه در برخی از دکل ها از جنس گالوانیزه و در برخی از آنها از جنس آلومینیوم می باشد. یکی از مهمترین مواردی که سبب محبوبیت دکل مخابراتی دوربین شده است را می توان نصب ساده آن دانست چرا که می توانید آن را در کمترین زمان نصب نمایید.

عکس 2

کاربرد دکل های مخابراتی دوربین

دکل مخابراتی دوربین به دلیل اینکه در انواع مختلفی عرضه شده است کاربرد های متفاوتی می تواند داشته باشد و همانطور که از نام آن پیداست این دکل جهت قرار گرفتن دوربین و تجهیزات مخابراتی استفاده می شود و به همین منظور بخش های مخصوصی در بالای دکل در نظر گرفته شده است که باید دوربین را به صورت صحیح بر روی آن نصب نمایید. توجه داشته باشید که تجهیزات مخابراتی باید به صورت درست نصب شوند چرا که باید اطلاعات را به یک محل دیگر ارسال نماید. دکل های مخابراتی دوربین به دلیل اینکه فضای کمتری ایجاد می کنند قابل استفاده در بخش های مختلف شهر از جمله مراکز شلوغ خواهند بود و بی شک در خیابان ها نیز شاهد وجود این دکل ها بوده اید. این دکل ها معمولا متعلق به راهنمایی و رانندگی هر شهر خواهند بود اما امکان خرید شخصی آن نیز وجود خواهد داشت چرا که می توان از آن به عنوان دکل دوربین در منازل و باغات استفاده نمود. دوربین هایی که بر این دکل ها نصب می شوند قابلیت تنظیم از راه دور خواهند داشت.

عکس 3

اجزای دکل مخابراتی دوربین

دکل مخابراتی دوربین تشکیل شده از اجزای مختلفی می باشد که هر یک از این اجزا نقش ویژه ای در دکل خواهند داشت. یکی از مهمترین اجزایی که دکل های مخابراتی دارند را می توان صفحه دانست و به همین منظور ابتدا باید صفحه را بر روی زمین نصب نمایید و حتما باید این صفحه را با بتن محکم سازی نمایید تا امکان جدا شدن آن از زمین وجود نداشته باشد. توجه داشته باشید که قسمت پایه دکل باید به صورت درست بر روی صفحه بسته شود و به همین منظور سوراخ هایی بر روی پایه دکل و پیچ هایی بر روی صفحه در نظر گرفته شده است که باید به صورت محکم پیچ ها را محکم نمایید.مهمترین کار در دکل را پایه و یا ستون آن ایفا خواهد کرد و دوربین و تجهیزات مخابراتی بر روی ستون قرار خواهند گرفت. توجه داشته باشید که این دکل ها به دلیل اینکه دارای برق هستند سیستم برقگیر نیز دارند که در صورت وقوع رعد و برق و یا افزایش جریان برق در بدنه دکل، این انرژی به زمین وارد خواهد شد. بخش هایی نیز در بخش بالایی ستون دکل در نظر گرفته شده است که می توانید دوربین ها را در آن بخش ها ببندید.

عکس 4

انواع دکل های مخابراتی دوربین

دکل مخابراتی دوربین را می توان از جنبه های مختلفی به انواع متفاوت دسته بندی نمود و یکی از مهمترین مواردی که سبب تفکیک این دکل ها می شود را می توان تعداد وجه هایی دانست که پایه دکل خواهد داشت و از این رو پایه های دکل معمولا 6 الی 8 وجهی خواهند بود و هر دو این دکل ها مزیت های متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت. توجه داشته باشید که دکل های مخابراتی دوربین می توانند به صورت مهاری نیز باشند که در این صورت فضای بیشتری اشغال خواهند کرد و به همین دلیل کمتر مورد توجه قرار گرفته اند. لازم به ذکر است که دکل های مخابراتی دوربین از نظر ارتفاع نیز تفاوت بسیاری با یکدیگر خواهند داشت و این دلیل تمایز ارتفاع را می توان استفاده کردن از آن در مراکز مختلف دانست. تمامی انواع دکل ها اعم از دکل های لوله ای و یا مهاری دارای قاعده ای متفاوت خواهند بود و خودتان می توانید اندازه قاعده دکل را تعیین نمایید که بی شک با افزایش اندازه قاعده شاهد افزایش قدرت دکل خواهیم بود.

عکس 5

ویژگی دکل های مخابراتی دوربین

دکل مخابراتی دوربین ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارد که آن را برای خرید با ارزش تر کرده است و از جمله مهمترین ویژگی های آن می توان به امکان استفاده در انواع مراکز مختلف اشاره نمود چرا که این دکل ها به گونه ای طراحی شده اند که مقاومت در برابر شرایط جوی مختلف داشته و در برابر آب نیز به هیچ وجه زنگ نخواهند زد. دکل مخابراتی دوربین را می توانید به سهولت نصب نمایید و این امر سبب صرفه جویی در میزان هزینه های نصب خواهد شد. امکان باز و بسته کردن این دکل ها به سادگی وجود خواهد داشت و پس از نصب می توانید به سهولت آن را به یک مکان دیگر جابجا نمایید. وزن سازه بستگی به ضخامت ورق استفاده شده در آن خواهد داشت و بی شک با افزایش ضخامت ورق شاهد افزایش قدرت و همچنین وزن دکل خواهیم بود.

قیمت دکل مخابراتی دوربین

قیمت دکل مخابراتی دوربین به دلیل اینکه به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت نمی تواند ثابت باشد اما قیمت آن به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که از جمله مهمترین آنها می توان به ارتفاع دکل اشاره کرد. اندازه قاعده دکل نیز می تواند بر میزان قیمت تاثیر داشته باشد و در حالت کلی باید گفت: کلیه مواردی که سبب افزایش میزان وزن دکل می شود سبب افزایش قیمت دکل نیز خواهند شد. شرکت های مختلف سازنده دکل نیز می توانند قیمت متفاوتی با یکدیگر داشته باشند و قبل از خرید بهتر است چک کرده و مرکزی را انتخاب نمایید که دکل با کیفیت بالا را با نازلترین قیمت ها ارائه می نماید. توصیه می شود که حتما استاندارد ها را در هنگام خرید در نظر داشته باشید چرا که داشتن ضخامت مناسب از جمله ضروریات از نظر ایمنی خواهد بود.

 

برخی دیگر از مقالات ما:

انواع دکل مهاری – قطعات دکل مهاری – پایه مهاری دکل – دکل های مهاری – سازنده دکل مهاری – نصب دکل مهاری – خرید دکل مهاری دست دوم – دکل بند مهاری – دکل مهاری g45 – دکلهای مخابراتی مهاری – فروش دکل مهاری g35 – دکل مهاری طراحی – وزن دکل مهاری – خرید دکل مهاری مشهد – خرید دکل مهاری شیراز – دکلهای مهاری و خود ایستا – استاندارد دکل های مهاری – نقشه دکل مهاری – دکل مهاری چیست – رگلاژ دکل مهاری – عکس دکل مهاری – فونداسیون دکل مهاری – نصب دکل مهاری اصفهان – فروش دکل مهاری تبریز – فروش دکل مهاری و مونوپل به همراه نصب و اجرای آن – قیمت دکل دوربین نظارتی – دکل دوربین مدار بسته – پایه دکل دوربین مداربسته – قیمت پایه اسپید دام – سازنده دکل دوربین – دکل منوپل دوربین مدار بسته – دکل کنترل ترافیک – دکل دوربین امنیتی – دکل دوربین مداربسته اهواز – دکل وایرلس دوربین مدار بسته – دکل مخابراتی دوربین – خرید فونداسیون پیش ساخته – فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی

مقالات
About مجتبی مصلحی

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *