قیمت انواع دکل فلزی چند وجهی برای دوربین امنیتی

دکل چند وجهی دوربین از پرتقاضاترین انواع دکل های می باشد. جنس دکل چند وجهی دوربین اغلب از آهن با روکش گالوانیزه یا آلومنیوم می باشد.

اطلاعاتی مختصر درباره دکل چند وجهی دوربین

دکل چند وجهی دوربین از جمله دکل هایی می باشد که با توجه به کاربرد بسیار آن در زمینه های مختلف تقاضای آن روز به روز افزایش می یابد. جنس این نوع دکل ها اغلب از آهن با روکش گالوانیزه و یا آلومینیوم استفاده می گردد که قیمت گالوانیزه در مقایسه با دیگر روکش ها قیمت بسیار بالایی را به دنبال خواهد داشت. این نوع دکل ها با توجه به کاربردی که دارند در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردند.

دکل چند وجهی دوربین

دکل چند وجهی دوربین، یکی از پرکاربردترین انواع دکل ها می باشد که امروزه شاهد اجرای آن به صورت وسیع هستیم. توجه داشته باشید که این دکل همانطور که از نام آن پیداست از چند وجه تشکیل شده است و معمولا تعداد وجه های آن بین 6 تا 8 خواهد بود. دکل چند وجهی دوربین به منظور نگهداری دوربین های مخفی بکار گرفته می شود و در بالای این دکل دوربین ها نصب خواهند شد. مقاومت حرف اصلی را در دکل های چند وجهی دوربین خواهند زد و به همین منظور مقاوم سازی های متعددی در آن ایجاد شده است تا دکل در برابر وزش باد و همچنین وزن وارده از دوربین مقاوم باشد. دکل چند وجهی دوربین از بهترین متریال ها ساخته شده و به صورت ضد زنگ خواهد بود چرا که در فصول مختلف سال در معرض بارش باران و برف و همچنین شرایط جوی مختلف قرار می گیرد. این دکل ها به دلیل اینکه فضای کمی اشغال می کنند بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و بنا به خواسته مشتری امکان تهیه آن به صورت سفارشی وجود خواهد داشت. این دکل با نام های مونوپل و تک پایه نیز شناخته می شود. توجه داشته باشید که این دکل طی فرآیندهای ساخت متعدد تهیه می شود و به دلیل نصب آسان بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تصویر 2

انواع دکل چند وجهی دوربین

دکل چند وجهی دوربین را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود و عوامل متعددی می تواند سبب تفکیک این دکل ها شود. دکل دوربین امنیتی قابل ساخت در انواع ارتفاع های مختلف خواهد بود و بنابراین یکی از مواردی که سبب تفکیک این دکل خواهد شد ارتفاع می باشد. علاوه بر ارتفاع، ضخامت ورق گالوانیزه بکار رفته در ساخت دکل نیز می تواند سبب تفکیک دکل شود و بی شک با افزایش ارتفاع ضخامت دکل نیز افزایش خواهد یافت اما در صورتی که تمایل به داشتن دکل مقاوم تر داشته باشید می توانید از دکل های با ضخامت بالا استفاده نمایید. یکی از اصلی ترین مواردی که سبب تفکیک دکل برای دوربین شده است را می توان تعداد وجه های آن دانست و بی شک دکل های 8 وجهی مقاومت بیشتری خواهند داشت چرا که اندازه قاعده آن افزایش می یابد. دکل های 6 وجهی نیز در مواردی استفاده می شوند که ارتفاع دکل پایین تر باشد. این دکل ها همچنین طرح ها و مدل های مختلفی نیز می توانند داشته باشند.

تصویر 3

کاربرد دکل فلزی دوربین

دکل چند وجهی دوربین امکان استفاده در مراکز مختلف را خواهد داشت و به دلیل اینکه وزن آن پایین تر از سایر انواع دکل ها می باشد امکان نصب آن در مراکز مختلف وجود خواهد داشت. یکی از مهمترین کاربردهای این دکل را می توان در راهنمایی و رانندگی دانست. بی شک در هر یک از شهرهای کشور شاهد وجود این دکل ها خواهید بود و دکل چراغ راهنمایی نیز از این نوع دکل ها می باشد. توجه داشته باشید که این دکل ها امکان استفاده اختصاصی نیز خواهند داشت و می توانید از آنها به عنوان دکل برای دوربین در باغات نیز استفاده نمایید. این دوربین ها به دلیل اینکه تنوع بالایی دارند در مراکز مختلفی استفاده می شوند و به دلیل امکان کنترل ارتفاع، می توانید از آن در منازل نیز استفاده نمایید.

تصویر 4

ویژگی های دکل برای دوربین

دکل چند وجهی دوربین ویژگی های متعددی دارد که سبب محبوبیت آن در میان مردم شده است. یکی از مهمترین ویژگی های این دکل می توان به پایین بودن وزن آن نسبت به سایر انواع دکل ها اشاره کرد و به همین دلیل امکان نصب آن به صورت ساده تری وجود خواهد داشت. این دکل ها به وسیله یک صفحه و پیچ و مهره به زمین متصل خواهند شد و پس از محکم سازی صفحه در زمین باید نسبت به بستن دکل بر روی آن اقدام نمایید. یکی دیگر از مهمترین ویژگی های دکل چند وجهی دوربین می توان به ضد زنگ بودن آن اشاره کرد و به همین دلیل به مدت طولانی تری امکان استفاده از آن وجود خواهد داشت و این ضد زنگ بودن دکل به دلیل وجود یک لایه گالوانیزه بر روی دکل می باشد. این دکل نیاز به سیم مهار نخواهد داشت و به همین دلیل ورق آن به گونه ای است که امکان خم شدن آن در صورت وزش باد و یا عوامل فیزیکی وجود نخواهد داشت. این دکل می تواند به صورت ال شکل نیز ساخته شود و به همین دلیل می توانید از آن در انواع مراکز استفاده نمایید.

تصویر 5

قیمت دکل های دوربین چند وجهی

قیمت دوربین چند وجهی دوربین به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت و به دلیل تنوع بالایی که این دکل دارد قیمت هر یک متفاوت خواهد بود. قیمت این دکل در مقایسه با ویژگی های منحصر به فردی که دارد مناسب بوده و امکان خرید آن برای همگان وجود خواهد داشت اما نمی توان قیمت آن را پایین دانست. عوامل متعددی بر قیمت دکل چند وجهی دوربین تاثیر خواهند گذاشت و یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن را می توان ضخامت ورق استفاده شده برای دکل دانست و هرچه ضخامت ورق بالاتر رود، وزن دکل افزایش یافته و در نتیجه میزان قیمت دکل نیز افزایش خواهد یافت. ارتفاع از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت دکل می باشد و علاوه بر این موارد میزان قاعده دکل تاثیر مستقیم بر قیمت خواهد گذاشت و هرچه قاعده بیشتر شود میزان قیمت نیز افزایش خواهد یافت. شرکت های مختلفی اقدام به تولید این دکل نموده اند و هر یک از این شرکت ها می توانند قیمت متفاوتی را برای دکل ارائه نمایند.

جنس دکل دوربین

همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم دکل های چند وجهی دوربین مداربسته با توجه به کاربرد و محدودیت هایی که داراست در انواع جنس های مخالف تولید و عرضه می گردند که با توجه به محدودیت قیمت این نوع دکل ها می توان در انواع مدل ها و جنس های مختلفی چون آهن با روکش گالوانیزه یا بدون روکش از این محصول را مشاهده کرد که در شرایط خاص از جنس آلومینیوم یا آلیاژهای آن نیز در ساخت و طراحی دکل های چند وجهی استفاده می شود. با توجه به سفارش مشتریان برای داشتن هزینه های مناسب و ارزان تر در ساخت این کالا از جنس های مختلف با روکش های متفاوت در ساخت دکل ها استفاده می گردد که با توجه به گران قیمت بودن آهن گالوانیزه در ساخت در شرایط مناسب می توان از دکل های غیر گالوانیزه استفاده و بهره مند شد.

 

برخی دیگر از مقالات ما:

تولید دکل مهاری – لوازم دکل مهاری – نردبان دکل مهاری – قیمت دکل های مهاری – ساخت دکل های مهاری – نصب دکل های مهاری – خرید دکل مهاری دست دوم – دکل بند مهاری – دکل چهار پایه – قیمت دکل مخابراتی مهاری – دکل مهاری سه وجهی – دکل مهاری طراحی – اندازه دکل مهاری – خرید دکل مهاری مشهد – فروش دکل مهاری در شیراز – دکلهای مهاری و خود ایستا – استاندارد دکل های مهاری – نقشه دکل مهاری – دکل مهاری چیست – رگلاژ دکل مهاری – عکس دکل مهاری – فونداسیون دکل مهاری – نصب دکل مهاری اصفهان – فروش دکل مهاری تبریز – فروش دکل مهاری و مونوپل به همراه نصب و اجرای آن – دکل تک پایه – خرید دکل دوربین – قیمت دکل پایه دوربین – قیمت پایه دوربین اسپید دام – طراحی دکل دوربین – دکل منوپل دوربین مدار بسته – دکل کنترل ترافیک – دکل فلزی دوربین – دکل دوربین مداربسته اهواز – دکل وایرلس دوربین مدار بسته – دکل مخابراتی دوربین – فونداسیون های پیش ساخته – فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی