قیمت خرید انواع دکل برای دوربین مداربسته

قیمت دکل دوربین مداربسته با توجه به نوع پایه و دکل متفاوت می باشد. قیمت دکل دوربین مداربسته در دو نوع لوله ای و مکعبی بسیار مناسب تر است.

قیمت دکل دوربین مداربسته چند است

با توجه به اینکه از انواع مختلف پایه ها برای دوربین مداربسته استفاده می شود طبیعتا در بازار، قیمت دکل دوربین مداربسته نیز متفاوت می باشد. لازم است بدانید این دکل ها با هدف افزایش برد و همچنین جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز به دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرد. در هنگام خرید این نوع دوربین ‌ها باید به قیمت دکل دوربین مداربسته توجه زیادی داشته باشید. لازم به ذکر است که بدانید موارد استفاده از این دکل ها برای عملیات حفاظتی، نظارتی، ثبت تخلفات و کنترل محدوده طرح ترافیک زوج و فرد است.

دکل دوربین مداربسته چیست؟

مشاهده می شود که استفاده از دوربین مدار بسته با توجه به معضلات موجود در اماکن شهری، بزرگراه‌ ها و خیابانهای بیش از پیش احساس می شود. حال لازم است بدانید که در این بین دکل دوربین مداربسته نوعی پایه می باشد که جهت نصب دوربین های مداربسته استفاده می شود که این امر منجر به افزایش برد و دید دوربین و ایجاد زاویه دید مناسب شده و از طرفی با توجه به این که فضای کمی را اشغال می کند می توان به راحتی در محیط های شهری از آن استفاده کرد. توجه داشته باشید با وجود اینکه از این دکل ها در محیط های مختلفی استفاده می شود طبیعتاً دارای انواع متفاوتی بوده که این امر منجر به متفاوت شدن قیمت دکل دوربین مداربسته شده است. حال جهت اینکه این دکل ها نصب شود باید از جرثقیل استفاده کرد بنابراین نصب این دکل ها در اماکنی که تردد جرثقیل امکان پذیر است وجود دارد. توجه داشته باشد نکته دیگری که وجود دارد این است که جنس این تجهیزات در قیمت دکل دوربین مداربسته تاثیر می‌گذارد.

تصویر ۱

انواع دکل دوربین مدار بسته

به طور کلی می توان گفت انواع دوربین مداربسته توسط ارگان های دولتی و افراد حقیقی و حقوقی در بخش‌های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد با این حال طبیعتاً انواع دکل دوربین مداربسته نیز متفاوت است که همانطور که گفته شد این امر موجب متفاوت شدن قیمت دکل دوربین مداربسته می شود. حال می‌توان بر اساس سطح مقطع و ظاهر این دکل ها آن را به چهار دسته اصلی تقسیم نمود. نوع اول این دکل ها دکل لوله ای بوده که به طور حتم آن را بسیار در کوچه و خیابان دیده اید. این دکل ها معمولا از لوله های سیاه و گالوانیزه آهن ساخته می شود به همین دلیل استفاده از آن بسیار مرسوم و پرکاربرد است. نوع دیگر دکل نصب دوربین مداربسته دکل مکعبی بوده که توسط قوطی و پروفیل های آهنی ساخته و پرداخته می شود و شرایط ساخت آسانی داشته و بسیار کم هزینه هستند، که معمولاً به شکل ال یا تی دیده می شود. دکل چند وجهی نیز از انواع دیگر این تجهیزات بوده که نوع حرفه ای دکل های دوربین مدار بسته به حساب می آید. این دکل ها از ترکیبات ساده و کوچکی ساخته شده که پس از اتصال این قطعات دکلی که ساخته می شود معمولاً قاعده شش یا هشت وجهی دارد. و اما آخرین دسته از انواع دکل دوربین های مدار بسته، دکل ماژولار بوده که شباهت زیادی به دکل های مخابراتی دارد و معمولاً از آنها در مکان هایی که باد فراوان می وزد، استفاده می شود زیرا دارای مقاومت فیزیکی بسیار بالایی هستند اما نسبت به ضربات فیزیکی آسیب پذیر می باشند.

تصویر ۲

قیمت دکل دوربین مداربسته

با وجود آنچه در خصوص انواع دکل برای دوربین مداربسته بیان شد طبیعتا مشاهده می‌شود که قیمت دکل دوربین مداربسته نیز تفاوت ‌هایی دارد. به طوری که لازم است بدانید یکی از مناسب ترین قیمت این دکل ها دکل های لوله ای و مکعبی بوده که به دلیل شرایط ساخت آسانی که دارند هزینه خرید و فروش آنها نیز مناسب است. در این خصوص باید توجه داشته باشید این نوع دکل ها مقاومت کمی نسبت به دیگر انواع آن دارد. اما در دکل های چند وجهی و ماژولار که ساخت آنها شرایط سخت و پیچیده تری دارند طبیعتاً با قیمت بیشتری به فروش می رسد. لازم است بدانید قیمت دکل دوربین مداربسته نیز همانند هر وسیله دیگری که با توجه به نوسانات بازار متغیر بوده که در این خصوص می توانید جهت اطلاع از قیمت روز آنها با مشاورین فروش این محصول به صورت آنلاین در ارتباط باشید.

تصویر ۳

قیمت دکل دوربین مداربسته با توجه به جنس آن

علاوه بر این که متعدد بودن نمونه های پایه برای دوربین مداربسته می تواند در قیمت دکل دوربین مداربسته تاثیرگذار باشد لازم است بدانید جنس این تجهیزات نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. توجه داشته باشید از نظر اقتصادی می توان گفت تنها آلیاژهایی که برای ساخت دکل دوربین های مداربسته مورد استفاده قرار می‌گیرد، آهن و آلومینیوم است زیرا انتخاب این آلیاژ ها تا حد زیادی هزینه‌ های تمام شده را کاهش می دهد. اما بسته به شرایط شاید لازم باشد از آلیاژ های دیگری استفاده کرد که طبیعتاً با این امر قیمت دکل دوربین مداربسته افزایش پیدا می کند. مثلاً در مناطق جنوب کشور و در حاشیه خلیج فارس و دریای مازندران اگر بخواهیم از این دکل ها استفاده کنیم لازم است که برای افزایش عمر دکل و کاهش حداکثری اثر تخریبی رطوبت، از روکش گالوانیزه استفاده نمود.

تصویر ۴

قیمت دکل دوربین مداربسته با توجه به ارتفاع آن

و اما یکی دیگر از مهمترین مواردی که در قیمت دکل دوربین مداربسته تاثیر می گذارد ارتفاع این دکل ها است. توجه داشته باشید و به طور کلی ارتفاع دکل دوربین از ۲ متر شروع شده که بسته به شرایط آب و هوایی، میدان دید، درخواست سفارش دهنده، محل نصب و موارد اینچنین تا ۳۰ متر افزایش پیدا می‌کند. که با این حال مشاهده می‌شود هر چه ارتفاع دکل بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش نسبی پیدا می نماید.

تصویر ۵

اهمیت استفاده از این دکل ها

به طور کلی می توان گفت انواع دکل دوربین مداربسته با توجه به نوع استفاده آن به دکل دوربین ترافیکی، دکل اسپید دام و دکل منوپل دسته بندی می شود که تمامی این دکل ها برای آسایش روزمره انسان مدرن ساخته شده اند. توجه داشته باشید دوربین های مدار بسته به طور منظم می تواند بر تمامی امور نظارت داشته و اطلاعات لازم را برای ماموریت های مشخص محافظت از مردم و غیره جمع آوری کند. با این وجود طبیعتا استفاده از این دوربین ها اهمیت زیادی دارد که لازم است بر روی دکل های مناسب نصب گردند. بسته به نیاز ‌نوع استفاده از دوربین های مدار بسته و به تبع آن دکل های دوربین مداربسته متفاوت می باشد.

تصویر ۶

مزایای دکل دوربین را بشناسید

پس از اطلاع از چگونگی تعیین قیمت دکل دوربین مدار بسته شاید یکی از مهمترین سوالاتی که برای افراد در هنگام خرید دکل دوربین پیش بیاید مزایای استفاده از این تجهیزات می باشد. توجه داشته باشید هنگامی که شما در یک محلی دوربین مداربسته را نصب می کنید با کاهش دید دوربین ها در شب مواجه خواهید بود که با این حال نیاز است بر روی دکل یک منبع نور جهت تامین روشنایی مورد نیاز دوربین در شب نصب شود. همچنین توجه داشته باشید همانطور که گفته شد با نصب این دکل ها زاویه دید به حداکثر می رسد و نقاط کور به طور کلی از بین می رود از طرفی نصب دوربین ها بر روی این پایه ها برای تخمین سرعت وسایل نقلیه و خودروها بسیار مهم و حیاتی بوده زیرا باعث افزایش دقت می شود. بسیاری از افراد که قصد خرابکاری دوربین های مداربسته در محیط های مختلف را دارند با وجود اینکه این دوربین ها بر روی دکل ها نصب می شود این امکان برای آنها از بین می رود. همچنین توجه داشته باشید تصاویر ضبط شده توسط دوربین هایی که بر روی پایه نصب شده است کارایی بیشتری دارد.

 

 

برخی دیگر از مقالات ما:

تولید فروش انواع دکل مهاری – کابل مهاری دکل – متعلقات دکل مهاری – خرید دکل مهاری – ساخت دکل مهاری – آموزش نصب دکل های مهاری – دکل مهاری دست دوم – نصاب دکل مهاری – قیمت دکل مهاری جی 45 – قیمت دکل مخابراتی مهاری – قیمت دکل مهاری سه وجهی – محاسبات دکل مهاری – مشخصات دکل مهاری – دکل مهاری مشهد – نصب دکل مهاری در شیراز – دکلهای مهاری و خود ایستا – استاندارد دکل های مهاری – نقشه دکل مهاری – دکل مهاری چیست – رگلاژ دکل مهاری – عکس دکل مهاری – فونداسیون دکل مهاری – نصب دکل مهاری اصفهان – فروش دکل مهاری تبریز – فروش دکل مهاری و مونوپل به همراه نصب و اجرای آن – دکل تک پایه – انواع دکل دوربین مدار بسته – دکل دوربین قیمت – دکل دوربین مداربسته اسپید دام – استاندارد دکل دوربین – دکل جهت نصب دوربین – دکل دوربین ترافیکی – دکل برای دوربین – دکل دوربین مداربسته اهواز – دکل وایرلس دوربین مدار بسته – دکل مخابراتی دوربین – انواع فونداسیون پیش ساخته – فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی