قیمت پایه دکل دوربین مدار بسته

قیمت پایه دکل دوربین مداربسته به عوامل مختلفی بستگی دارد که روکش آهن گالوانیزه سبب گران بودن قیمت پایه دکل دوربین مداربسته می باشد.

درباره قیمت پایه دکل دوربین مداربسته

دکل دوربین مداربسته از پرکاربردترین سازه هایی می باشد که در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد قیمت پایه دکل دوربین مداربسته با توجه به نوع دکل و روکش استفاده شده در آن متغیر محاسبه می شود. مخاطبان و خریداران می توانند برای داشتن هزینه های پایین از روکش آهن سیاه در ساخت این کالا استفاده کنند.

دکل دوربین مدار بسته

دکل دوربین از جمله دکل هایی می باشد که با توجه به کاربرد آنها بایستی در کیفیت و کارایی بسیار مناسبی تولید و ساخته شود این محصول تک پایه بوده و هدف استفاده از این دکل ها افزایش دید دوربین بوده و نیز زاویه مناسبی را ایجاد کرده و و به دلیل داشتن ارتفاع بالا از دسترسی های غیرمجاز به دوربین مانع می شود. در حالت کلی می توان گفت دکل دوربین مدار بسته از مزیت های بسیاری برخوردار بوده و با توجه به این که فضای بسیار کمی را اشغال می کند در زمینه های بسیاری کاربرد داشته و حتی می توان در محیط های شلوغ و پرتردد شهری نیز از فواید این نوع دکل ها بهره مند شد. استفاده از دکل دوربین مدار بسته در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین و پرتقاضاترین دکل ها در سطح شهری و بین شهری می باشد از کاربرد این نوع دکل ها می توان به کنترل مربوط به محدوده ترافیک زوج و فرد، حفاظتی، ثبت تخلفات بین شهری و در داخل شهر، نظارتی و غیره اشاره نمود. با توجه به اینکه دکل پایه دوربین مدار بسته در شرایط اقلیمی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد از این جهت بایستی در انواع کاربرد و کارایی مختلفی تولید و با توجه به میزان لرزش های محل انتخاب شده برای نصب و شدت باد وزشی در محل نصب گردد؛ که قیمت پایه دکل دوربین مداربسته با توجه به کاربرد و کارایی ساخت آن مشخص و تعیین می گردد در ادامه مقاله در خصوص قیمت پایه دکل دوربین مداربسته و عوامل تاثیرگذار در این امر صحبت خواهیم کرد.

تصویر 1

انواع پایه دکل دوربین

پایه دکل دوربین با توجه به نوع ساختار و کاربرد در انواع مختلفی تولید و ارائه می شود که با توجه به نیاز می توان گزینه مناسب را انتخاب و خریداری نمود:

دکل ماژولار: دکل ماژولار شباهت ظاهری بسیاری به دکل های مخابراتی دارد و به گونه ای ساخته می شوند که در مقابل هر گونه وزش باد شدید بسیار مقاوم می باشند.

دکل دوربین چند وجهی: از دیگر انواع پایه دکل دوربین می توان به دکل های چند وجهی اشاره کرد که به عنوان پیشرفته ترین و مقاوم ترین دکل های امروزی شناخته می شود که در شکل مخروطی ساخته شده و گران قیمت بودن آن از جمله ویژگی های این دکل می باشد و در مقابل شرایط اقلیمی بسیار مقاوم است.

دکل پایه مکعبی: از دیگر دکل های دوربین مدار بسته می توان به دکل پایه مکعبی اشاره نمود که می توان گفت از ارزان ترین دکل های دوربین می باشد؛ اما در مقابل از مقاومت خوبی برخوردار نبوده و کمتر مورد استفاده واقع می شود هزینه نصب این نوع دکل بسیار پایین بوده و در ارتفاع 6 متر ساخته می شود.

دکل لوله ای: این نوع دکل ها در مقایسه با دکل های مکعبی از مقاومت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و در ساخت آن از آهن گالوانیزه استفاده می کنند. سادگی نصب دکل های لوله ای از جمله مهمترین ویژگی های این دکل بوده و حداکثر ارتفاع این دکل ها در حدود 10 متر انتخاب می شود.

تصویر 4

قیمت پایه دکل دوربین مداربسته 

قیمت پایه دکل دوربین مداربسته از جمله رایج ترین سوالاتی می باشد که در هنگام خرید این نوع دکل برای محیط های مختلف جای سوال می باشد که در پاسخ به این سوال می توان گفت قیمت پایه دکل دوربین مداربسته با توجه به نوع ساختار آن متفاوت بوده و مبلغ مشخصی نمی توان برای آن تعیین کرد. همانطور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم دکل پایه دوربین مدار بسته در انواع مختلفی عرضه می گردد که جنس بدنه دکل ها، نوع دکل بکار رفته و ارتفاع آنها با یکدیگر متفاوت می باشد به همین دلیل قیمت ارائه شده برای هر یک از انواع این محصول نیز متغیر خواهد بود. مخاطبان و خریداران می توانند قبل از اقدام به خرید از کارشناسان مرتبط در این زمینه مشاوره های لازم را دریافت کرده و اطلاعاتی دقیق و به روز از قیمت پایه دکل دوربین مداربسته به دست آورند تا بتوانند مناسب ترین گزینه را در اولویت انتخاب های خود قرار دهند.

تصویر 2

عوامل موثر در قیمت پایه دکل دوربین مداربسته 

همانطور که می دانید عوامل بسیاری در قیمت پایه دکل دوربین مداربسته تاثیرگذار می باشد که در بخش قبلی نیز به این نکته اشاره کردیم از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نوع پوشش استفاده شده در دکل دوربین
 • ارتفاع پایه دکل
 • ضخامت ورق استفاده شده در سازه
 • نوع اتصالات (جوشکاری، اورلپ، فلنجی)
 • نوع جوشکاری
 • دهانه بالا و پایین
 • اندازه بازویی پایه که محل قرارگیری دوربین هاست

تصویر 3

مزیت دکل دوربین جهت نظارت تصویری

از دکل دوربین به منظور نظارت تصویری مورد بهره برداری قرار داده می شود و از این طریق می توان کنترل بسیاری در سطح شهری و بین شهری داشت که از جمله مزیت های دکل دوربین جهت نظارت تصویری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تامین و برقراری امنیت جاده های اصلی و فرعی
 • پیشگیری و کنترل تخلفات رانندگی حادثه ساز در جاده ها و سطح شهری
 • حفاظت بیشتر از مال و جان مردم کشور
 • کاهش بزهکاری از قبیل خرابکاری، تخریب و سرقت
 • بهبود وضعیت امداد رسانی در تصادفات جاده ای
 • افزایش بهره وری
 • تشخیص سریع وضعیت ترافیکی و اقدام به تسهیل آسان
 • ثبت اتوماتیک جرائم و ایجاد فرهنگ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی
 • کنترل رفتار رانندگان در سطح شهری و جاده ای
 • ارتباط مستمر با پلیس راه ها
 • نظارت مستقیم، دائمی و مستمر در جاهایی با شرایط اقلیمی نامناسب که بهره وری از نیروی انسانی در آن مناطق مشکل می باشد.

تصویر 5

جنس دکل دوربین و تاثیر آن در قیمت پایه دکل دوربین مداربسته  

دکل پایه دوربین مداربسته در جنس های مختلفی با توجه به کاربرد آن ساخته می شود که این موضوع به تنهایی می تواند در قیمت پایه دکل دوربین مداربسته تاثیر قابل توجهی داشته باشد. اغلب در تولید و ساخت این نوع دکل از آهن با روکش گالوانیزه یا بدون روکش استفاده می شود اما در مواردی نیز با توجه به شرایط اقلیمی وموقعیتی از آلومینیوم یا آلیاژهای آن در ساخت این کالا بهره مند می شوند. اگر قصد استفاده از این نوع دکل در محیط های غیر مرطوب را دارید برای داشتن قیمت پایه دکل دوربین مداربسته ارزان می توانید جنس آهن سیاه در ساخت این محصول را انتخاب کنید چرا که دکل هایی با جنس آهن گالوانیزه از هزینه و نرخ قیمت بالایی برخوردار می باشد.

تصویر 6

فروش دکل پایه دوربین مداربسته 

با توجه به کاربرد بسیار دکل دوربین مداربسته می توان گفت فروش این محصول در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است که افراد می توانند برای پرداخت قیمت دکل پایه دوربین مداربسته ارزان با کیفیت و کارایی قابل توجه از شرکت ما اقدام به خرید نموده و هم چنین می توانند اطلاعاتی دقیق از کیفیت و جنس دکل انتخابی از مشاوران و پشتیبانی شرکت ما به دست آورند. در خرید این کالا بهتر است زمینه مورد استفاده و هدف از بهره مندی از این محصول را به مشاوران ما اطلاع داده و در مقابل بهترین گزینه برای خرید را به شما ارائه خواهیم داد.

 

برخی دیگر از مقالات ما:

تولید کننده دکل مهاری – قطعات دکل مهاری – پایه مهاری دکل – دکل مهاری – سازنده دکل مهاری – نحوه نصب دکل مهاری – خرید دکل مهاری دست دوم – دکل بند مهاری – قیمت دکل مهاری جی 45 – دکل مخابراتی مهاری – قیمت دکل مهاری جی 35 – دکل مهاری طراحی – مشخصات فنی دکل های مهاری – خرید دکل مهاری مشهد – فروش دکل مهاری در شیراز – دکلهای مهاری و خود ایستا – استاندارد دکل های مهاری – نقشه دکل مهاری – دکل مهاری چیست – رگلاژ دکل مهاری – عکس دکل مهاری – فونداسیون دکل مهاری – نصب دکل مهاری اصفهان – فروش دکل مهاری تبریز – فروش دکل مهاری و مونوپل به همراه نصب و اجرای آن – دکل تک پایه – قیمت دکل دوربین مدار بسته – پایه دکل دوربین مداربسته –  قیمت پایه اسپید دام – سازنده دکل دوربین – دکل منوپل دوربین مدار بسته – دکل کنترل ترافیک – دکل دوربین امنیتی – دکل دوربین مداربسته اهواز – دکل وایرلس دوربین مدار بسته – دکل مخابراتی دوربین – فونداسیون پیش ساخته بتنی – فونداسیون پیش ساخته پایه روشنایی