وبلاگ

پیچ و مهره دکل مهاری

سایز مناسب پیچ و مهره دکل مهاری

دکل مهاری یکی از سازه های پرکاربرد است که برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اهمیت بالای دکل مهاری، شما باید برای برپایی آن از بهترین پیچ و مهره استفاده کنید تا بتواند فشار ناشی از وزن را به بهترین شکل ممکن تحمل کند.

خوشبختانه پیچ و مهره دکل مهاری با بهترین شرایط ممکن در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به راحتی آن را خریداری کنید. از همین رو قصد داریم تا در این مطلب بیشتر به اهمیت آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

مشخصات پیچ و مهره دکل مهاری

در صورتی که شما به دنبال خرید پیج و مهره دکل مهاری هستید، به شما توصیه می کنیم که موارد مختلفی را در مورد آن در نظر بگیرید. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید به آن دقت کنید گالوانیزه بودن پیچ و مهره ها است. از ‌آنجایی که این پیچ ها در معرض هوای آزاد و رطوبت هستند، باید از معرض آسیب زنگ زدن کاملا دور باشند.

به همین جهت پیچ و مهره های مرغوب حتما آبکاری شده اند تا در برابر زنگ زدن مقاومت بالایی داشته باشند. مورد دیگری که باید به آن دقت کنید، سایز پیچ و مهره دکل مهاری است که کمتر به آن دقت می شود.

در هر بخش از دکل مهاری پیچ و مهره خاصی نیاز خواهد بود که سایز مخصوص به خود را دارد. از همین رو در هنگام خرید حتما باید سایز را به صورت ویژه بررسی کنید تا مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد. پیچ و مهره دکل مهاری بهتر است که از جنس فولاد گرم باشد زیرا مقاومت بسیار بالایی دارد و می تواند فشارهای زیاد را نیز به آسانی تحمل کند.

نکته مهم این است که هر کدام از بخش های دکل نیازمند پیج و مهره خاصی است. به طور مثال برای متصل کردن مهارکش به صفحه تعادل از پیچ و مهره ۱۶×۶۰ استفاده می شود. به همین علت در هنگام خرید پیچ و مهره باید به این مورد نیز دقت داشته باشید.

پیچ و مهره دکل مهاری

دکل مهاری دارای انواع مختلفی است که به همین علت تجهیزات دکل مهاری با توجه به نوع آن تعیین می شود. به طور مثال پیچ مهره دکل مهاری g35‌ با دکل مهاری g45 متفاوت است که این موضوع یک امر طبیعی به حساب می آید. با توجه به اینکه سایز پیچ و مهره دکل مهاری متنوع است، حتما در هنگام خرید همه این نکات را در نظر بگیرید تا برای شما مشکلی ایجاد نشود.

برای آشنایی با برخی دیگر از متعلقات دکل مهاری مانند: بیس دکل مهاری،عصایی دکل مهاری،کابل دکل مهاری،گوشواره دکل مهاری،چراغ دکل مهاری و غیره می توانید بر روی کلمه مورد نظر خود کلیک کرده تا وارد صفحه آن شوید.

خرید بهترین پیچ و مهره دکل مهاری از همپا دکل

برای این که شما بتوانید از بهترین پیچ و مهره برخوردار شوید، باید خرید خود را از یک مرکز مطمئن انجام دهید که از هر نظر قابل تایید باشد. همپا دکل سال های زیادی است که فروش تجهیزات دکل را با بهترین کیفیت ممکن انجام می دهد. به همین علت شما این فرصت را خواهید داشت که انواع پیچ و مهره را در سایزهای مختلف از این مجموعه خریداری کنید.

از آنجایی که پیچ و مهره برای اتصالات به کار می روند، باید حتما از استحکامات زیادی برخوردار باشند. به همین علت به شما توصیه می کنیم که حتما پیچ و مهره فولادی بخرید که از کیفیت آن ها مطمئن هستید. خوشبختانه تمامی محصولات همپا دکل مراحل مربوط به کنترل کیفیت را پشت سر می گذارند.

از همین رو کیفیت محصولات همپا دکل نسبت به موارد مشابه بسیار بالاتر است. چنانچه دوست دارید این محصول را با بالاترین کیفیت ممکن دریافت کنید، همپا دکل بهترین گزینه ای است که پیش روی شما قرار دارد. قیمت پیچ و مهره دکل مهاری یکی از معیارهای مهم در خرید است که حتما باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. ی

کی از مزایای خرید از همپا دکل این است که شما می توانید از مناسب ترین قیمت های موجود در بازار استفاده کنید. در واقع این مجموعه دو عامل قیمت و کیفیت را در کنار هم قرار داده است تا بتواند رضایت شما را به بهترین شکل ممکن برطرف سازد.

تمامی قطعات دکل مهاری هر شش ماه یکبار نیاز به رگلاز دارند برای اطلاعات بیشتر در خصوص رگلاژ دکل مهاری این مقاله را مطالعه بفرمایید.

سخن پایانی

امروزه دکل های مهاری نقش بسیار مهمی در امور مخابراتی دارند. به همین علت باید تجهیزات دکل مانند پیج و مهره با بهترین کیفیت ممکن تولید و عرضه شوند. خوشبختانه مجموعه همپا دکل بهترین محصولات را با قیمت و شرایط مناسب در اختیار شما قرار می دهد. به همین علت شما می توانید که خرید خود را به آسان ترین شکل ممکن انجام دهید و از محصولات باکیفیت برخوردار شوید.

خوشبختانه مجموعه همپا دکل تمامی خدمات مربوط به اجرای دکل مهاری را نیز به شما ارائه می دهد پس از این مورد به نفع خود استفاده کنید.

برای مشاهده انواع دکل مهاری،دکل منوپل،دکل دوربین،دکل خود ایستا،دکل پرچم،دکل مخابراتی،دکل اینترنت،برج نوری و فونداسیون پیش ساخته می توانید بر روی کلمه مورد نظرتان کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه آن شوید و یا با کارشناسان همپا دکل از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید.

بازگشت به لیست